Rowery turystyczne - Sklep Szprychy

 Sport i Hobby / przez bartek / Odsłon: 936

Wielbicieli aktywnego trybu życia zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu SZPRYCHY.COM. Od niemal 10 lat przedstawiamy naszym klientom kompleksowe usługi w zakresie wyboru odpowiedniego roweru, jak i przeprowadzania serwisu.

W naszym sklepie internetowym oraz w salonach stacjonarnych znajdziesz bogaty wybór rowerów: górskie, szosowe, miejskie, turystyczne a także dla dzieci, fatbike oraz rowery elektryczne ebike. Zarówno osoby profesjonalnie jeżdżące na rowerach, jak i amatorzy spokojnej jazdy znajdą w naszej ofercie doskonały model wyprodukowany przez rozpoznawalne marki: BBF, BOTTECCHIA oraz KROSS.

Zachęcamy do kupna roweru za pośrednictwem naszej strony internetowej wraz z dostawą pod wskazany adres bądź odbiór osobisty w jednym z wielu salonów zlokalizowanych na Pomorzu.

Kupując rower na SZPRYCHY.COM lub składając wizytę w naszym salonie, masz pewność otrzymania profesjonalnego roweru, a także możliwość skorzystania z profesjonalnego serwisu.

  • Listing ID: 357
Dane kontaktowe

ul. Objazdowa 5, StraszynPomorskie,83-010 Show phone number ***** https://sklep.szprychy.com/produkty/rowery/rowery-turystyczne,2,18675

Contact listing owner