Jak pomóc osobie z depresją - Spokój w głowie

Usługi i Firmy / przez bartek / Odsłon: 629

Mieszkasz w Kobyłce, Zielonce albo Wołominie i szukasz wyrozumiałego psychoterapeuty? Wybierz gabinet terapeutyczny Spokój w głowie, należący do doświadczonego psychologa i terapeuty, Moniki Chrapińskiej-Krupy. Oferujemy zarówno konsultacje psychologiczne, jak i psychoterapię mającą na celu uporanie się z takimi problemami, jak:

• nadmierny lęk,
  • agresja,
  • problemy emocjonalne,
  • problemy wychowawcze,
  • depresja

Pomagamy opiekunom dzieci z depresją, a także wspieramy w pracy z dziećmi mającymi kłopoty z nauką i nabywaniem nowych wiadomości. Na bieżąco bierzemy udział w kursach i szkoleniach, pracując nad swoimi kwalifikacjami. Dopasowujemy nurt psychoterapii do sytuacji. Zapraszamy do rezerwacji wizyt w naszym kalendarzu online!

• Listing ID: 886
Dane kontaktowe

Prusa 48/12 KobyłkaMazowieckie,05-230 Show phone number ***** https://www.spokojwglowie.pl/jak-pomoc-osobie-z-depresja/

Contact listing owner