Biuro podróży - Geograf

Usługi i Firmy / Opublikowano: 1 miesiąc temu przez bartek / Odsłon: 33

Szukasz biura podróży, które organizuje wycieczki szkolne, kolonie oraz obozy dla dzieci i młodzieży? A może chcesz wyjechać na wakacje all inclusive ze swoją drugą połówką? Biuro podróży Geograf ma dla Ciebie propozycję! Jesteśmy firmą rodzinną, która powstała z pasji do podróży. Zapewniamy możliwość skorzystania z wycieczek krajowych oraz zagranicznych, dzięki którym poznasz piękno niejednego zakątka. U nas znajdziesz wyjazdy na:

• kolonie, obozy, szkolne wycieczki – jedno- lub wielodniowe,
  • wczasy dla osób indywidualnych,
  • wyjazdy grupowe,
  • egzotyczne wakacje, na przykład do Tajlandii czy Brazylii,
  • wycieczki objazdowe po Europie.

Lubisz zwiedzać czy wolisz opalanie na plaży? Niezależnie od tego, którą formę wypoczynku preferujesz, u nas znajdziesz niezapomniane wakacje! Zapraszamy do kontaktu.

Dane kontaktowe

Miliardowicka 35 B ZabrzegŚląskie,43-516 Pokaż numer [email protected] https://www.geograf-podroze.pl/